Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Spotkanie z Norbertem Kościeszą w Oddziale dla Dzieci

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Spotkanie z Norbertem Kościeszą w Oddziale dla Dzieci

Dnia 10.05.2022 r. w Oddziale dla Dzieci MBP odbyło się spotkanie autorskie z Norbertem Kościeszą, autorem baśni, legend oraz literatury faktu.

Norbert Kościesza - były policjant z dziesięcioletnim stażem w białostockiej komendzie, autor książek, z zakresu literatury faktu oraz opowiadań i baśni dla dzieci.

Pochodzi z gór - Kudowy-Zdrój, małego, uzdrowiskowego miasteczka, w którym spędził dużą część swojego życia. W 2005 roku przeprowadził się na Podlasie, tutaj dostał się do służby w policji. Obecnie mieszka pod Białymstokiem, w okolicach Kraśnika. Żonaty, dwójka dzieci. Od stycznia 2019 roku zajął się pisaniem na poważnie.

W swoim niewielkim dorobku posiada obecnie kilka publikacji. Zaczął od baśni i legend dla dzieci i młodzieży: Legenda o czwartym Królu, Straszne legendy Hrabstwa Kłodzkiego i okolic, Opowieści starej puszczy, W leśnym stawie. Polski pisarz. 11.02.2020 roku wygrał plebiscyt na Osobowość Roku 2019 w kategorii kultura, powiat białostocki.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.