Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Kultura bez barier

Dodane przez: Rafał Wojciechowski
Kultura bez barier

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie realizuje przedsięwzięcie grantowe „Literatura bez barier! Likwidacja barier w dostępie do oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie”, finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier”.

Celem przedsięwzięcia grantowego jest zapewnienie dostępności oferty kulturalnej - Noworudzkich Spotkań z Poezją oraz zasobów MBP w Nowej Rudzie poprzez wdrożenie nowego modelu zapewniania dostępności dla osób z niepełnosprawnością.Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.