Trwa ładowanie danych...

Biblioteka poleca

Inwazja. Magiczne Drzewo - Andrzej Maleszka

Szaleńcze tempo historii to najlepszy dowód na to, że przeżywanie literatury może być pasjonujące. Właśnie dlatego Maleszka jest polecany nawet najmłodszym czytelnikom, bowiem nikt inny, tak jak on, nie zarazi miłością do książek.

Tak jak w poprzednich częściach tej serii, tak i w "Magicznym Drzewie" grupka przyjaciół musi poradzić sobie z przeciwnościami losu. Dzieciaki, mimo starań, znowu pakują się w kłopoty. Tym razem Idalia, Alik i Kuki muszą stawić czoło Ogromnym, którzy niespodziewanie przybywają na Ziemię. Czy bohaterom uda się wygrać z olbrzymami? Jak się do tego zabrać? Ogromne stworzenia mogą zagrozić całej ludzkości! Niestrudzeni przyjaciele z pewnością nie poddadzą się łatwo. W obronie świata sięgną po znaną sobie magię. 


Pozycja znajduje się w dziale: Oddział dla Dzieci
źródło: www.merlin.pl

2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.