Trwa ładowanie danych...

Biblioteka poleca

Inwazja. Magiczne Drzewo - Andrzej Maleszka

Szaleńcze tempo historii to najlepszy dowód na to, że przeżywanie literatury może być pasjonujące. Właśnie dlatego Maleszka jest polecany nawet najmłodszym czytelnikom, bowiem nikt inny, tak jak on, nie zarazi miłością do książek.

Tak jak w poprzednich częściach tej serii, tak i w "Magicznym Drzewie" grupka przyjaciół musi poradzić sobie z przeciwnościami losu. Dzieciaki, mimo starań, znowu pakują się w kłopoty. Tym razem Idalia, Alik i Kuki muszą stawić czoło Ogromnym, którzy niespodziewanie przybywają na Ziemię. Czy bohaterom uda się wygrać z olbrzymami? Jak się do tego zabrać? Ogromne stworzenia mogą zagrozić całej ludzkości! Niestrudzeni przyjaciele z pewnością nie poddadzą się łatwo. W obronie świata sięgną po znaną sobie magię. 


Pozycja znajduje się w dziale: Oddział dla Dzieci
źródło: www.merlin.pl

2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.