Trwa ładowanie danych...

Biblioteka poleca

Komisarz - Paulina Świst

Po spektakularnym debiucie w postaci powieści pod tytułem „Prokurator”, która w ekspresowym tempie stała się absolutnym bestsellerem, Paulina Świst powraca z nową sensacyjną historią. „Komisarz” to nie jest zwyczajny kryminał – to opowieść pełna emocji, pasji, namiętności i intryg, której nie będziesz w stanie odłożyć, zanim dotrzesz do ostatniej strony!

Paulina Świst to młoda, ale jednocześnie doświadczona już prawniczka z Górnego Śląska, która w 2017 roku postanowiła wykorzystać swoją szansę i napisała powieść, która wstrząsnęła polską sceną literatury kryminalnej


Pozycja znajduje się w dziale: Wypożyczalnia dla Dorosłych
źródło: merlin.pl

2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.