Trwa ładowanie danych...

Angielski 123

CHCESZ POROZUMIEĆ SIĘ PO ANGIELSKU? PRZYJDŹ DO BIBLIOTEKI!

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie zaprasza na bezpłatną naukę języka angielskiego.

Nasza biblioteka uczestniczy w programie „Angielski123 w bibliotece”. Dzięki niemu możesz wziąć udział w komputerowym, interaktywnym kursie dla dorosłych – angielski 123.pl.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z czterech poziomów: pierwszy i drugi jest przeznaczony dla osób początkujących, trzeci i czwarty - dla średnio zaawansowanych. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów - do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki.

Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty.

Każdy, kto ukończy kurs, będzie potrafił nie tylko porozumiewać się w sposób komunikatywny, ale nauczy się myśleć po angielsku. Jest to możliwe, gdyż zawarte w kursie multimedia kreują sytuacje komunikacyjne i uatrakcyjniają proces uczenia się, wprowadzając do niego elementy rozrywki. Użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób i szybko przekonuje się, że nauka może być urozmaicona i ciekawa.

Informacji na temat kursu komputerowego Angielski123.pl. udziela:
MBP Czytelnia, tel. (74) 8724696 (wew. 22),
e-mail: wmb@biblioteka.one.pl

2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.