Trwa ładowanie danych...

W trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, a także na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020, w sprawie ogłoszenia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie zostaje zamknięta do odwołania.

Wypożyczone materiały biblioteczne są automatycznie prolongowane.

Strefa Czytelnika

Strefa czytelnika, to miejsce gdzie mogą Państwo sprawdzić ilość i termin wypożyczonych książek i historię wypożyczeń. W strefie Czytelnika można także w łatwy sposób poprosić o przedłużenie terminu wypożyczenia.

UWAGA! Strefa jest dostępna jedynie dla czytelników biblioteki centralnej. Czytelnicy filii proszeni są o przedłużanie terminu wypożyczeń drogą mailową lub telefoniczną.


Kod kreskowy karty bibliotecznej:

Data urodzenia:

Rok:    Miesiąc:    Dzień: 


2016 © Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie | powered by uCore Engine
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu biblioteka.nowaruda.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowej Rudzie, ul. Boh. Getta 10, 57-400 Nowa Ruda.