Archiwum za rok 2022

Dzień Bezpiecznego Internetu w Oddziale dla Dzieci

Wystawka książek poświęcona tematyce bezpieczeństwa w internecie umieszczona na starych katalogach
dodano: poniedziałek, 21 marca 2022 autor: Rafał Wojciechowski

Jak co roku na przełomie lutego i marca Oddział dla Dzieci MBP zorganizował spotkanie z cyklu "Dzień Bezpiecznego Internetu".

W tym roku Bezpieczny Internet obchodziliśmy pod hasłem: "Razem dla lepszego internetu".

W Bibliotece powstała wystawka książek o tej tematyce. Książki cieszyły się dużą popularnością.

Gazetka, która zaistniała przybliżyła dzieciom dobre i złe strony internetu. Bohaterami były "Sieciaki".

Wystawka dotycząca bezpieczeństwa w internecie