Aktualności

Dźwięki, kolory i recykling w akcji

Grupa przedszkolaków podczas zajęć w Filii Nr 1.
dodano: piątek, 12 grudnia 2025 autor: Rafał Wojciechowski

Dźwięki, Kolory i Recykling w Akcji!

Dzisiaj gościliśmy wspaniałą i bardzo kreatywną Grupę 6-latków z Przedszkola Miejskiego w Drogosławiu na warsztatach pod intrygującym tytułem: "Dźwięki, kolory i recykling"!

Dzieciaki udowodniły, że ekologia idzie w parze ze świąteczną magią! Z ogromnym zaangażowaniem:

  • Tworzyły ekologiczne ozdoby świąteczne, dając drugie życie różnym materiałom.
  • Malowały i dekorowały orzechy, które następnie zamieniły w przepiękne, kolorowe bombki. Jaki talent!

Na koniec, aby poczuć prawdziwy klimat, zrelaksowały się przy dźwiękach świątecznej muzyki, otulone nastrojowym światłem. Czas na wyciszenie i magię!

To była cudowna lekcja kreatywności, dbałości o naszą planetę i wspólnej radości z tworzenia. Dziękujemy przedszkolakom z Drogosławia za fantastycznie spędzony czas! Jesteście super!

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach projektu finansowanego przez Krajowy Plan Odbudowy pt. "Muzycznie i ekologicznie. Wyznaczamy nowe ścieżki do biblioteki".

Sfinansowane przez Unię Europejską NextGenerationEU

Grupa przedszkolaków podczas zajęć w Filii Nr 1.
Grupa przedszkolaków podczas zajęć w Filii Nr 1.