Aktualności - strona 3

Fotospacery w Nowej Rudzie

Marek Czwartyński i Aleksandra Draus siedzą na noworudzkim rynku w trakcie wykonywania sesji zdjęciowej.
dodano: piątek, 30 czerwca 2023 autor: Rafał Wojciechowski

Dnia 18.06.2023 r. Fundacja Życie z Pasją zorganizowała fotograficzny spacer po Nowej Rudzie.

Grupa fotografów i modelek przyjechała do naszego miasta aby w jego malowniczej atmosferze doskonalić swoje umiejętności w fotografii i modelingu, a przy okazji dobrze się bawić.

Jednym z punktów programu była wizyta w bibliotece, gdzie uczestnicy spaceru wykonali klimatyczną sesję zdjęciową w Sali Poligraficznej MBP. Wywołane fotografie ze spaceru zostaną wystawione w holu biblioteki i będzie można podziwiać je w godzinach otwarcia instytucji.

Wszystkim uczestnikom fotospaceru serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Uczestnicy fotospaceru zapoznają się ze sprzętem drukarskim w Sali Poligraficznej MBP.
Zainteresowanie wzbudziła kaszta drukarska z czcionkami. Jeden z uczestników fotospacerów układa napis.
Aleksandra Draus pozuje przy starej maszynie do pisania i aparacie fotograficznym.
Trójka uczestników fotospaceru fotografuje modelkę w Sali Poligraficznej MBP.