Archiwum za rok 2015

Kultura Na Widoku

20150731104652.jpg
dodano: piątek, 31 lipca 2015 autor: Grzegorz Rapanowicz

Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć na instalacjach Kultury Na Widoku, przez całe lato, podróżują po Polsce. Ta multimedialna biblioteka odwiedzi 48 miejsc i 14 festiwali, podczas których posiadacze smartfonów, tabletów i użytkownicy Internetu na terenie całego kraju będą mieli szansę poznać bogactwo legalnych źródeł w sieci oraz w prosty sposób pobrać interesujące ich utwory.

Kultura Na Widoku to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w cyfrowym wydaniu, dosłownie i w przenośni wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy.

Uliczne i wirtualne biblioteki to multimedialne instalacje, umożliwiające pobieranie filmów, muzyki, książek i gier, ustawione w centralnych punktach miast i wydarzeń kulturalnych, a także plakaty na terenie całej Polski. Sercem projektu jest strona internetowa.

Niezależnie od preferencji i miejsca zamieszkania – ponad wszelkimi barierami – miliony odbiorców będą mogły skorzystać z bogatej oferty kulturalnej, ponieważ wszystkie utwory znajdują się na www.kulturnawidoku.pl.

Zapraszamy do pobierania plików multimedialnych z legalnych źródeł www.kulturanawidoku.pl.

20150731104652.jpg
20150731111206.jpg