Archiwum za rok 2021

Pracownia książki prezentuje...

Plakat promujący wystawę prac
dodano: czwartek, 22 lipca 2021 autor: Rafał Wojciechowski

W ramach Festiwalu Góry Literatury 2021, w noworudzkiej Miejskiej Bibliotece prezentowana jest wystawa "Pracownia Książki prezentuje...".

To kolejna odsłona cyklu BOOKmacherzy, podczas którego pokazywane są książki studentów i pedagogów związanych z Katedrą Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Obok plansz prezentujących autorów i ich prace, prototypów obiektów zaprojektowanych w ramach zajęć semestralnych w Pracowni Książki oraz książek wydanych w większych nakładach, można obejrzeć także filmy będące wizytówkami studenckich realizacji książkowych.

Wystawa będzie trwała do września i wpisuje się także w kalendarz imprez towarzyszących dwudziestopięcioleciu Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej ASP.

Prezentacja wystawy prac w Czytelni MBP
Wystawa prac w Sali Kominkowej biblioteki