Archiwum za rok 2021

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Jedno ze zdjęć konkursowych, przedstawiające panoramę Wzgórz Włodzickich podczas zachodzącego słońca
dodano: czwartek, 9 grudnia 2021 autor: Rafał Wojciechowski

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego!

Autorów zdjęć zapraszamy po odbiór nagród we wtorek, 14 grudnia 2021 r. o godz 15:30, do Oddziału dla Dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za przesłane do nas zdjęcia.

Z 16 najciekawszych prac stworzona zostanie wystawa, która dostępna będzie w Oddziale dla Dzieci biblioteki.

Dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Broumovie za pomoc w realizacji projektu.
Tym miłym akcentem żegnamy się z projektem.

Projekt „Rozwijamy wspólne zainteresowania” współfinansowany jest ze środków EFRR oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Zdjęcie konkursowe przedstawiające panoramę Gór Stołowych
Zdjęcie konkursowe przedstawiające zabytkowy łuk przy ulicy Nadrzecznej
Zdjęcie przedstawiające nagrody dla uczestników konkursu fotograficznego
Zdjęcie konkursowe przedstawiające panoramę miasta wykonaną z hałdy