Archiwum za rok 2021

Spotkanie autorskie z Agnieszką Urbańską

Agnieszka Urbańska w Oddziale dla Dzieci MBP
dodano: piątek, 2 lipca 2021 autor: Rafał Wojciechowski

Dnia 09.06.2021 r., w ramach projektu Rozwijamy Wspólne Zainteresowania mieliśmy przyjemność poznać i gościć, na spotkaniu autorskim, Panią Agnieszkę Urbańską.

Kilka słów o pisarce:
doktor nauk humanistycznych oraz autorką książek dla najmłodszych. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów i kotów. Pasjonuje się skandynawskimi kryminałami oraz muzyką z różnych zakątków świata. Współpracuje z wydawnictwami Skrzat i Literatura. Na co dzień mieszka w Kłodzku i chętnie uczestniczy w spotkaniach autorskich z dziećmi.

Pani Agnieszce oraz wszystkim uczestnikom spotkania, dziękujemy serdecznie za przybycie.

Projekt "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Agnieszka Urbańska w Oddziale dla Dzieci MBP
Agnieszka Urbańska oraz grupa dzieci uczestnicząca w spotkaniu
Agnieszka Urbańska w otoczeniu dzieci podczas spotkania w bibliotece
Uczniowie wraz z nauczycielami podczas spotkania z Agnieszką Urbańską w Oddziale dla Dzieci