Archiwum za rok 2017

Spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Słupca

Zegar na ścianie, nad drzwiami wejściowymi do biblioteki
dodano: poniedziałek, 17 lipca 2017 autor: Rafał Wojciechowski

Biuro Opracowywania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej „LISPUS” Marcin Dobek działające w imieniu DOLNOŚLĄSKIEJ SŁUŻBY DRÓG I KOLEI WE WROCŁAWIU niniejszym zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na SPOTKANIE INFORMACYJNE w sprawie planowanej inwestycji pn.: "Prace projektowe dla budowy obwodnic m. Nowa Ruda –  Słupiec: IV etap obwodnicy (droga 381) Nowa Ruda".

Spotkanie informacyjne zostanie przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją. Projektanci i przedstawiciele Zamawiającego spotkają się z zainteresowanymi osobami w dniu 21.07.2017 r. (piątek) od godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie,ul. Słupiecka 2.

Głównym celem spotkania jest poinformowanie społeczności lokalnej o wstępnej propozycji rozwiązań projektowych planowanej inwestycji wraz z jej prezentacją oraz stworzenie zainteresowanym osobom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych.

Z opracowanymi rozwiązaniami projektowymi można się zapoznać na stronach internetowych Urzędu Miasta Nowa Ruda oraz Urzędu Gminy Nowa Ruda.
.