Archiwum za rok 2021

Warsztaty kreatywne - Jak powstaje bajka

dodano: wtorek, 26 października 2021 autor: Rafał Wojciechowski

Dnia 25.10.2021 r. w Oddziale dla Dzieci miały miejsce warsztaty kreatywne pod tytułem "Jak powstaje bajka".

Dzieci mogły obejrzeć krótkie informacje oraz klipy wideo o tym, jak powstaje film animowany i jak stworzyć swoją własną bajkę.

Zajęcia były pracochłonne. Na kartkach papieru wycinane postacie z bajek, przyklejane kolorowanki, a wszystko łączone kolorową wełną. Namiastka bajki.

Ciężka praca została wynagrodzona niespodzianką - wyjściem do MOK-u na poczęstunek. Uczta wspaniała - jak podkreśliły dzieci.

Posilenie, powrócili aby dokończyć swoje bajki. Słoneczka, krajobrazy, które stworzyli, przyniosły wspaniałe efekty.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.

Kredki, klej, nożyczki oraz inne materiały, które będą wykorzystane podczas zajęć
Prowadząca zajęcia wraz z grupą uczniów i nauczycielem w Oddziale dla Dzieci
Dzieci podczas poczęstunku w restauracji Rycerska w Miejskim Ośrodku Kultury
Jeden z uczniów podczas wykonywania swojej pracy