Archiwum za rok 2021

Warsztaty kreatywne - spotkanie z Mikołajem

Uśmiechnięte dzieci otaczają Świętego Mikołaja siedzącego na fotelu
dodano: środa, 8 grudnia 2021 autor: Rafał Wojciechowski

W dniu dzisiejszym w Oddziale dla Dzieci MBP odbyły się warsztaty kreatywne pod tytułem "Spotkanie z Mikołajem".

Dzieci zrobiły wyklejankę z podobizną Świętego, a następnie udały się do MOK-u na posiłek. Po powrocie do biblioteki czekała ich niespodzianka w postaci Świętego Mikołaja, który osobiście wręczył im prezenty.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.

Uśmiechnięte dzieci otaczają Świętego Mikołaja siedzącego na fotelu
Święty Mikołaj siedzi na fotelu trzymając przed sobą worek z prezentami. Obok siedzą dzieci
Pamiątkowe zdjęcie uczestników warsztatów przy Miejskim Ośrodku Kultury
Święty Mikołaj gestykuluje siedząc w fotelu. Przed nim na pufach siedzą dzieci słuchając go