Archiwum za rok 2021

Warsztaty kreatywne - Zwyczaje i obyczaje w Polsce

Grupa uczestników warsztatów, wraz z prowadzącą Małgorzatą Ciechanowską
dodano: poniedziałek, 8 listopada 2021 autor: Rafał Wojciechowski

Dnia 08.11.2021 r. w Oddziale dla Dzieci odbyły się warsztaty kreatywne, których tematem były zwyczaje i obyczaje w Polsce.

Uczniowie zapoznali się najpopularniejszymi polskimi obrzędami i dotyczącymi nich zwyczajami. Na warsztatach wykonywały prace - kolorowanki. Była to postać z bajki oraz adwentowy rysunek.

Ich praca została wynagrodzona wspólnym wyjściem do MOKu na poczęstunek.

Po powrocie do biblioteki dziecięcej, czekała na wszystkich niespodzianka - paczka świąteczna.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Rozwijamy wspólne zainteresowania" współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis, który wspólnie realizujemy.

Grupa młodych uczestników warsztatów, wykonujących kolorowanki przy stole
Grupa uczestników warsztatów, wraz z prowadzącą Małgorzatą Ciechanowską
Uczestnicy warsztatów oglądający prezentację multimedialną w Oddziale dla Dzieci
Grupa uczestników warsztatów przy stole, słucha prowadzącej Małgorzaty Ciechanowskiej