Aktualności - strona 4

Wdepnij z nami do Nowej Rudy! Fotospacery w plenerze

Plakat promujący fotospacer po Nowej Rudzie
dodano: niedziela, 18 czerwca 2023 autor: Rafał Wojciechowski źródło: https://www.facebook.com/events/263363936173076/

Fundacja Życie z pasją organizuje fotograficzny spacer po Nowej Rudzie, który odbędzie się 18 czerwca 2023 r., o godz 10:36. Poniżej informacja od organizatora.

Wdepnij z nami do Nowej Rudy!

TEMAT
Mix fotografii miejskiej, turystycznej i górskiej
KIEDY
18 czerwca 2023 (niedziela) - START godz. 10:36
GDZIE
W Nowej Rudzie - ZBIÓRKA Dworzec PKP przy ul. Kolejowej.

Zapraszamy Was na fotograficzną przygodę w Nowej Rudzie! Tym razem sprawdzimy, czy wśród Was jest wiele podobnych do nas miłośniczek i miłośników Dolnego Śląska, gór i kolei. To będzie wyjątkowy i pierwszy w historii Fotospacerów EVENT WYJAZDOWY.

Kto z Was ma ochotę razem z nami opuścić miejską dżunglę Wrocławia dla świeżego powietrza, górskich widoków i uroczej starej zabudowy małego miasta?

Jak zawsze będziemy ćwiczyć fotograficzne i modelingowe umiejętności, a przy okazji dobrze się bawić w najlepszej atmosferze.

Przygotujcie się na takie klimaty jak:

  • miejski lifestyle na starym mieście Nowej Rudy
  • turystyka i lekki trekking po wdrapaniu się na okoliczną górkę

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy wspaniałą atmosferę małych wakacji!

DOJAZD

POCIĄGIEM
Zbieramy się na stacji kolejowej Nowa Ruda w niedzielę o 10:36. Dlaczego o tej godzinie? Bo to czas przyjazdu pociągu, który dowiezie Was z Wrocławia Głównego (start o godz. 8:17) do Nowej Rudy (z przesiadką w Kłodzku).

SAMOCHODEM
Jeśli ktoś z Was będzie jechać autem w towarzystwie wolnych miejsc - pamiętajcie, że możecie je zapełnić naszymi uczestnikami będzie nam bardzo miło, jeśli zaoferujecie pomoc z dojazdem w dyskusji pod tym wydarzeniem (a przy okazji skorzystacie jeszcze na zrzutce na paliwo).

POWRÓT

POCIĄGIEM
Dla tych, którzy chcą wcześniej wrócić, proponujemy powrót z dworca Nowa Ruda Przedmieście o 17:37 i wtedy 19:54 jesteście we Wrocławiu. Tych, którzy chcą z nami zostać dłużej, odprowadzimy na pociąg z dworca Nowa Ruda o 19:43, którym o 21:57 będziecie na miejscu.

SAMOCHODEM
Planujemy odprowadzenie Was na miejsce zbiórki w okolicach 19:30. Oczywiście w przypadku auta mobilność jest duża, więc śmiało bądźcie z nami po prostu tyle, ile możecie.

DODATKOWO
Jeśli macie wolny weekend i chcecie spędzić z nami trochę czasu w luźnej atmosferze, dajemy znać, że jako organizatorzy planujemy przyjechać dzień wcześniej, czyli w sobotę. Będziemy nocować w centrum Nowej Rudy. Jeśli będziecie zainteresowani, żeby spędzić z nami trochę czasu, będzie nam bardzo miło!  Po więcej informacji piszcie do nas wiadomości prywatne. Prosimy Was o rezerwację noclegów we własnym zakresie.

Osoby pozujące,
jak zawsze prosimy Was bardzo o przygotowanie strojów, akcesoriów, rekwizytów i make-upów. Tym razem nie powinno być trudno, ale… może nas czymś zaskoczycie? Temat jest szeroki, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jak zwykle pamiętajcie o makijażu, który pomoże osobom fotografującym - wyrównany koloryt cery i delikatny puder to coś, co aparaty uwielbiają!

Osoby fotografujące,
przygotujcie się na spacer. Jak zawsze zachęcamy Was do wcześniejszych przygotowań (np. w formie moodboardów), no i oczywiście do wykazania się pomysłowością oraz do wzajemnej współpracy. Jeśli macie gadżety, akcesoria czy elementy garderoby, które będą pasować do miejsko-turystyczno-górskiego, zabierzcie je ze sobą. Sprzęt taki jak lampy czy modyfikatory światła dobierzcie według własnych potrzeb.

Nasze kochane makijażystki,
oczywiście jak zawsze zapraszamy! Jeśli któraś z Was ma ochotę do nas dołączyć, prosimy o komentarz w dyskusji pod wydarzeniem lub na grupie @Fotospacery - Wrocław.

I jeszcze prośba do wszystkich,
tu jest link do formularza Google: https://bit.ly/wdepnijznamidonowejrudy. Prosimy, żebyście go wypełnili, bo bardzo ułatwi nam to organizację!

Na końcu formularza znajduje się plik RODO i zgoda na wykorzystanie wizerunku. Są to dokumenty niezbędne do udziału w wydarzeniu. Jeśli wypełniliście już te dokumenty na którymś z naszych poprzednich eventów, nie musicie robić tego ponownie. Jeśli widzicie je pierwszy raz na oczy, prosimy, żebyście je wydrukowali, podpisali i przynieśli ze sobą.

Plakat promujący fotospacer po Nowej Rudzie