Archiwum za rok 2022

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Maciejem Zarańskim

Plakat zapraszający na spotkanie autorskie z Maciejem Zarańskim
dodano: poniedziałek, 28 listopada 2022 autor: Rafał Wojciechowski

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Zarańskim, które odbędzie się 8 grudnia 2022 r. (czwartek), o godzinie 16:00, w Sali Widowiskowej Filii Nr 3 MBP, w Słupcu.

Maciej Zarański:

Autor tekstów piosenek, wydawca biuletynów informacyjnych,a także pomysłodawca innowacyjnych rozmówek polsko-amerykańskich w wersji fabularyzowanej „English on Route 66” nadawanych w siedemnastu rozgłośniach radiowych na terenie Polski.

W 2012 roku wyróżniony w konkursie „Słowa dla innowacji” organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości za cykl artykułów o innowacjach w prowadzonym przez niego kwartalniku „Podkarpacka Nauka dla Przedsiębiorczości”.

Prezes Fundacji Klub Innowatora.

Wykształcenie: Drukarz-maszynista typograficzny, Politologia, Zarządzanie Badaniami Naukowymi.

„Powrót Sowy” to pierwsza książka autora, która wiąże ze sobą różne gatunki i formy literackie w tym komiks.

Pierwsze wydanie zostało przeznaczone jako cegiełka dedykowana remontowi i doposażeniu drukarni typograficznej przy ul. Otwartej 12 we Wrocławiu.

Plakat zapraszający na spotkanie autorskie z Maciejem Zarańskim